infoPodlaskie.pl - Podlaski Katalog Turysty

Carnival Dance Attack - Białystok 1-2 luty 2013

Carnival Dance Attack - Białystok 1-2 luty 2013

 

„Carnival Dance Attack 2013

1-2 lutego 2013

Organizator: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku

 

To największy projekt taneczny w regionie, odbywający się od 1993 roku. Podczas imprezy prezentowane są najlepsze premierowe choreografie formacji z całego kraju.

Około tysiąc uczestników z całej Polski (80 zespołów) zaprezentuje się na parkiecie w trakcie rund eliminacyjnych. Przewidujemy 83 prezentacje, z których część zobaczymy podczas Koncertu Galowego. Najlepsze choreografie reprezentować będą Polskę na mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata w sezonie 2013.

Zmieniliśmy nazwę Karnawał Taneczny na „Carnival Dance Attack” i w trakcie nowej edycji chcemy tanecznie „zaatakować” całe miasto. Przenosimy też imprezę do hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych, w której może zmieścić się o wiele więcej niż dotychczas widzów oraz tancerzy.

Do jury w tym roku zaprosiliśmy światowej sławy tancerza i choreografa Luciano di Natale z Włoch, Iwonę Orzełowską, której wychowankowie od wielu edycji wygrywają „You Can Dance”, Łukasza „UFO” Łukomskiego oraz Mariusza Kotarskiego.

Jak co roku uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji takich jak: warsztaty, spektakl taneczny, batelki break dance, karaoke czy wspólna zabawa konkursami w maskach karnawałowych (zagra DJ Es Dwa), a także możliwości - dzięki nowym partnerom imprezy - bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej, fitness clubów, zajęć aikido i capoeiry, ścianki wspinaczkowej czy wystaw w muzeach

Plakat_carnival

 

Szczegółowy program oraz więcej informacji na temat projektu na stronie:

http://www.woak.bialystok.pl/carnival