infoPodlaskie.pl - Podlaski Katalog Turysty

Koncert Walentynkowy - Suwałki 12 luty 2012

Koncert Walentynkowy - Suwałki 12 luty 2012

 

Koncert Walentynkowy

12 lutego 2012 (niedziela), godz. 19.00

Klubie JW 1747 (ul. Wojska Polskiego 40, Suwałki)

Bilety: 12 zł (normalny) i 8 zł (ulgowy) do nabycia w Informacji ROKiS (ul. T. Noniewicza 71, Suwałki) w godz. 8.00-18.00 oraz przed koncertem

 

Wraz z Suwalską Orkiestrą Kameralną "Camerata dell'Arte" pod dyrekcją Kazimierza Dąbrowskiego wystąpi zespół "Zimne Dranie" w składzie: Max Fedorov (instrumenty klawiszowe), Wojtek Bronakowski (instrumenty perkusyjne), Karol Sypytkowski (kontrabas, gitara basowa) i Maciek Nerkowski (wokal).


"Zimne Dranie" to grupa muzyków, których pasjonuje muzyka rozrywkowa. Każdy z nich ma spore doświadczenie w tej dziedzinie. Postanowili połączyć swoje siły i tak powstał program "Koncerty muzyki filmowej", który był prezentowany między innymi w warszawskim klubie "Tygmont" w listopadzie ubiegłego roku. Najnowszą propozycją zespołu są aranżacje polskich piosenek filmowych okresu międzywojennego. Z tym programem wystąpi w Suwałkach. Będzie można usłyszeć między innymi tak znane przedwojenne przeboje jak: Ach, jak przyjemnie, Jak za dawnych lat, Każdemu wolno kochać czy Odrobinę szczęścia w miłości.