infoPodlaskie.pl - Podlaski Katalog Turysty

Orszak Trzech Króli - Podlasie 6 styczeń 2014

Orszak Trzech Króli - Podlasie 6 styczeń 2014

Weź udział w Orszaku Trzech Króli

6 stycznia 2014

Suwałki, Białystok

 

Już po raz drugi Suwałki dołączyły do ponad stu polskich miast, przez które 6 stycznia przejdzie Orszak Trzech Króli. To wydarzenie nie tylko religijne, ale przede wszystkim społeczne, promujące wartości rodzinne, integrujące lokalną społeczność, budujące więzi z miastem i jego mieszkańcami. Zachęcamy wszystkie suwalskie placówki oświatowe, organizacje kulturalne, społeczne i sportowe, instytucje oraz stowarzyszenia do udziału w Orszaku. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby spróbować swoich sił i wystąpić w roli dworek, rycerzy, legionistów, aniołów, diabłów, członków dworu Heroda na poszczególnych stacjach Orszaku lub w innym charakterze. Scenariusz Orszaku uwzględnia różne możliwości aktorów. Są role dla sześciolatków oraz dla licealistów i dorosłych.

Chętni mogą się zgłaszać do Suwalskiego Ośrodka Kultury, do 20 grudnia do godziny 16.00 (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. > tel. 87 563 85 10).

6 stycznia 2014 roku Orszak Trzech króli przejdzie ulicami ponad 120 polskich miejscowości już po raz szósty. Odbędzie się również poza granicami kraju. Orszakowy film: http://www.youtube.com/watch?v=oDBBNaSM1DA