infoPodlaskie.pl - Podlaski Katalog Turysty

Rock na Bagnie - Goniądz lipiec 2014

Rock na Bagnie - Goniądz lipiec 2014

  

Rock na Bagnie po raz czwarty

 

Organizator informuje, organizator donosi

 

Goniądz lipiec 2014

 

 

Lato festiwalowe niestety już za nami. Ale nie ma się co smucić, tylko odliczać dni do kolejnego. Festiwal Rock na Bagnie zaczyna publikować już line – up na 2014. Na pierwszy ogień idą KOLABORANCI.

 

Zespół Kolaboranci to przedstawiciel sceny szczecińskiej, który mocno wpisał się w historię polskiego rocka. Zespół założył Przemysław Thiele w 1986 roku. Kilka miesięcy później, wiosną 1987 grupa zadebiutowała w jednym ze szczecińskich klubów, a już w sierpniu tego roku zaprezentowała się w konkursie na jarocińskiej scenie. Zakwalifikowali się do finałowego występu. To nie był jedyny występ w historii Jarocina. Zespół funkcjonuje do dziś, choć niezwykle mało koncertuje. Na swoim koncie mają 7 płyt. Obecnie trwa promocja solowego krążka Przemka Thiele zatytułowanego „Gdzie jest futerał?”. To ósma już publikacja tego muzyka.

 

Kto następny wystąpi na scenie Rocku na Bagnie dowiemy się już wkrótce, ale organizator już zapowiada kilka gwiazd oraz całą masę młodych formacji bardzo różnych stylistycznie. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji tj. kino festiwalowe, wystawa czy … Festiwalowe Przedszkole!!! Rock na Bagnie nawiązał również współpracę ze Spichlerzem Polskiego Rocka z Jarocina. Co wyniknie z tego mariażu? Dowiemy się już niedługo. 

 

Czwarty już Rock na Bagnie odbędzie się w Goniądzu przy plaży miejskiej nad Biebrzą w dniach 4-5 lipca 2014. Sprzedaż biletów wystartuje na początku roku. Serdecznie zapraszamy do śledzenia tego wydarzenia na stronie internetowej, która lada moment pojawi się w całkiem nowej odsłonie, jak również na Facebooku, gdzie uczestnicy poprzednich edycji publikują zdjęcia, dużo dobrej muzyki oraz opowieści festiwalowe. Nad całością czuwa główny organizator – Ojciec Dyrektor Jacek Żędzian, który dostępny jest niemal non stop i chętnie włącza się w rozmowy z festiwalowiczami.

 

Serdecznie zapraszamy do Goniądza w lipcu 2014!

 

Więcej informacji:

http://rocknabagnie.com.pl/

https://www.facebook.com/RockNaBagnieofficial?fref=ts

 

 

Kontakt dla prasy:

Katarzyna Andrzejewska-Szuba, kas.szuba@gmail>, 501 626 415

AGENCJA CHAORDER