infoPodlaskie.pl - Podlaski Katalog Turysty

Akcja plastyczna - Suwałki 17 marzec 2013

Akcja plastyczna - Suwałki 17 marzec 2013

Akcja plenerowa odbędzie się 17 marca 2013 (niedziela)

w parku Konstytucji 3 Maja

(w razie niepogody: galeria na marmurach SOK,ul. Noniewicza 71)

godz. 11.00-13.00

wstęp wolny

art plast plakat 800x600

Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na akcję plastyczną, skierowaną do dzieci w wieku 7 – 14 lat. Spotkanie dla tych wszystkich, którzy jeden niedzielny poranek w miesiącu chcą spędzić twórczo i kreatywnie, w dodatku na świeżym powietrzu. Zajęcia rozbudzają wyobraźnię i uczą autokreacji, umożliwiają zapoznanie się z nowymi rozwiązaniami plastycznymi, które będą inspirowane muzyką, teatrem i sztuką ulicy.

Pierwsze spotkanie skupi się na temacie żywiołu WODY. Zabawa będzie wspierana zagadnieniami związanymi z ekologią i ochroną wód.

Akcja jest otwarta, każdy może wziąć w niej udział, prosimy tylko o przesłanie karty zgłoszenia dostępnej na stronie www.soksuwalki.eu i wysłanie jej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczenie jej na adres:Pracownia plastyczna CENTRUM, Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Noniewicza 71.

Wszelkich informacji na ten temat udziela koordynator projektu: Halina Mackiewicz (adres e – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 87 566 42 11).

Na karty zgłoszenia czekamy do 12 marca.