infoPodlaskie.pl - Podlaski Katalog Turysty

Metalowe klimaty - Białystok 23 marzec 2012

Metalowe klimaty - Białystok 23 marzec 2012

 

Zapraszamy 23 marca 2012 r. (piątek) o godz. 19:00 na koncert do Spodków w Białymstoku. 

W metalowych klimatach zagrają białostockie grupy: BRIGHT OPHIDIA, SAINT HILL oraz jako support  Pure Reflection.

 

BRIGHT OPHIDIA to zespół grający zróżnicowane dźwięki - progresywny metal z elementami jazzu i muzyki etnicznej, wzbogacony bogatą aranżacją drugiej gitary. Nowatorskie podejście do grania w wykonaniu BRIGHT OPHIDIA zostało zarejestrowane na dwóch poprzednich albumach dla Metal Mind Productions - "Coma" (2003) i "Red Riot" (2004). Krążki otrzymały świetne recenzje krytyków i jeszcze lepsze opinie fanów. Zespół wystąpił podczas szeregu festiwali, takich jak Metalmania, Merciless East Festival, Hunter Fest i Kaliningrad Bike Show. Ostatni krążek "Set Your Madness free" (2009) wydany przez Revolution Records to zróżnicowany materiał, od progresywnego metalu, przez electro-rock, jazz, industrial czy nawet gotyk.
Tu nie ma granic. "Set Your Madness Free" to muzyka w nowym wymiarze. Podczas koncertu dominować będzie przede wszystkim materiał muzyczny z ostatniego albumu oraz nowe kompozycje przygotowane wspólnie z Igorem (ex-RIMA) nowym gitarzystą Bright Ophidia.
SKŁAD: Adam – wokal, Przemek – gitara, Igor – gitara, Cezar – perkusja, Mariusz – bas.

Bilety:
Cena: przedsprzedaż 10 zł, w dniu koncertu 15 zł.
Sprzedaż od 12 marca w WOAK przy ul. Kilińskiego 8 oraz WOAK Spodki przy ul. św. Rocha 14 - w godz. 8:00-15:30; od 19 marca w WOAK przy ul. Kilińskiego 8 w godz. 10:00-18:00.